התקשרו היום! 077-5719588 | yael@effie.org.il

yesGO: טלוויזיה בערוצים הלא מקובלים

משרד פרסום: McCann Tel Aviv, חברה: yes, הורדת מצגת

הרקע

בקטגוריית הטלוויזיה הרב-ערוצית קיימות שתי מתחרות מרכזיות. HOTהמציעה הצעות רחבות וזולות לבית, הכוללות חבילת טלוויזיה, תשתית אינטרנט וקו טלפון, ו-yesשבידה הצעה מתמחה המתבטאת בהענקת ערך מוסף מתמיד לצרכן שזוכה לתוכן מתקדם ועטור פרסים וטכנולוגיית צפייה.

המהלך השיווקי

במאי 2014 yesמחליטה להטמיע את מהפכת הטלוויזיה הבאה ומשיקה את yesGO– אפליקציית מובייל שמאפשרת צפייה בעושר התכנים של yesבכל מקום ובכל זמן. כדי להמחיש את הבשורה, yesהתחילה משילוט חוצות טיזרי שמראה שכוכבי הסדרות שלyesנצפו ברחבי הארץ. ההשקה בטלוויזיה המחישה איך התוכן של yesשואב את הצופה, לא משנה היכן הוא נמצא.

תוצאות:

yesGOהפכה להצלחה בין לילה ושינתה את הדרך שבה צופים בישראל צורכים תכני איכות.מספר ההורדות הרקיע ל-390,000 הורדות עד סוף 2014, והאפליקציה הרקיעה לראש רשימת ההורדות ב-AppStore. ואם לא די בזאת, yesGOהובילה לגיוס של 8,000 לקוחות יותר מ-2013 המייצרים הכנסה אינקרמנטלית של 11 מיליון ₪, ולשילוש כוונת ההצטרפות בקרב לקוחותHOT.

השקת yesGOמוכיחה ש-yesמוסיפה להוביל את חוויית הצפייה בישראל, וכעת אף מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מהתוכן האיכותי של yesבכל זמן, בכל מקום ובכל מכשיר. 

רון אילון, מנכ אורי גל, סמנכ
רון אילון, מנכ"ל אורי גל, סמנכ"ל שיווק