התקשרו היום! 077-5719588 | yael@effie.org.il

Stay Home & Stay Relevant : כך פרטנר העבירו מסר אישי ל-2.5M ישראלים והצליחו לחזק את הנאמנות, מבלי לשלם אגורה

משרד פרסום: McCann Tel Aviv, חברה: פרטנר תקשורת, הורדת מצגת

לפעמים צעד חכם קטן אחד יכול לייצר אימפקט עצום: כך בדיוק היה עם המהלך האמיץ של פרטנר – שהצליח לייצר שינוי אדיר מבלי להוציא אגורה אחת במדיה, תוך ניצול חכם ואפקטיבי של נדל״ן יקר ערך בסמארטפון של הישראלים.& מרץ 2020, הקורונה מתפרצת בישראל והממשלה מכריזה על סגר. הישראלים נמצאים בחוסר וודאות אדיר, גוללים את העדכונים בסמארטפון ומתקשים להתרגל למציאות החדשה. פרטנר מחליטה להתגייס למשימה הלאומית ולהקריב את הנכס הכי יקר שלה, במיקום אסטרטגי שעין של אף לקוח לא תפספס – שם הרשת שלה במסך הסמארטפון!
בהתגייסות מהירה רשת פרטנר משנה תוך 48 שעות את שמה ל- StayHome ומצליחה להתמודד עם שני אתגרים מורכבים בקטגורית הסלולר: 1.בעיית שקיפות, שהתעצמה בתקופת הקורונה. ו-2. בעיית נאמנות ואמון צרכנים.
הבחירה במדיה הייחודית הוכיחה את עצמה! שברנו את מחסום הקשב ויצרנו שיחה שהדהדה ברשתות החברתיות. אולי הורדנו את שם הרשת משורת הסטטוס, אבל הגענו לשיא חיפושים שנתי ב-Google. הוכחנו שאם מגיבים מהר ועושים את הדבר הנכון, ברגע הנכון – מרוויחים את נאמנות הצרכנים וגם קוצרים את הפירות – כאשר לראשונה מזה 7 שנים, פרטנר מוביל את טבלת הניודים והצרכנים נשארים בבית ונשארים איתנו.

תרי ישכיל- סמנכ״ל שיווק ושירות לירון קנגון- מנהלת אגף שיווק סלולר איגור לניבצב – מנהל מחלקת מוצרים ושירותים
תרי ישכיל- סמנכ״ל שיווק ושירות לירון קנגון- מנהלת אגף שיווק סלולר איגור לניבצב – מנהל מחלקת מוצרים ושירותים