התקשרו היום! 077-5719588 | yael@effie.org.il

Redefining Luxury: מלונות דן ממציאים את דן קיסריה מחדש ומצליחים במוצר מדויק וקמפיין חכם להפוך אותו לאחד המלונות הנחשקים בישראל!

משרד פרסום: McCann Tel Aviv, חברה: מלונות דן, הורדת מצגת

לעיתים אנו נוטים לשכוח שגם לפני שהגיעה הקורונה ושיבשה את חיינו, ניצבו אתגרים לא מבוטלים לפיתחו של ענף התיירות המקומי. אם תרשו לנו לקחת אתכם במסע לקיץ 2019, נזכר במציאות אחרת, ומאתגרת: באותם ימים השמיים נפתחו בפני הישראלים, חו”ל הפך לחופשה האולטימטיבית, והאינסטגרם הכתיב סטנדרט בילוי פוטוגני מסוג חדש.
בכלל, היתה זו תקופה של התחדשות, כשחווית החופשה במלון, שחוותה זעזוע עם כניסת אלטרנטיבות הלינה למשחק, כמו התאוששה – ומלונות חדשים וטרנדיים שנותנים מענה לצרכים החדשים של התייר החלו לצוץ. רשת מלונות דן, שהובילה במשך שנים את סגמנט היוקרה בישראל, נתקלת בשוק רווי מתחרים, כשמלונות חדשים וטרנדיים רבים נפתחים. אז מה עושה רשת שמצד אחד מבוססת על יוקרה ומסורת ומצד שני רוצה להשאר רלוונטית וטרנדית ולמשוך אליה קהלי יעד חדשים? איך ממשיכים לעמוד בציפיות של הישראלים, שטסים יותר לחו”ל וחשופים לעולמות של יוקרה ברשתות? לקחנו על עצמנו בדן משימה בלתי מתפשרת: להוביל את טרנד ה-Effortless Luxury  בישראל ובמיקום הכי יוקרתי שיש – דן קיסריה! באמצעות קמפיין חדש תחת הסלוגן “Happiness is around”, ובאמצעות שיפוץ נרחב במלון, הוא הופך ל”adults playground” – מלון קונספט חוויתי המדגיש את אורח החיים היוקרתי והנינוח. <הרשת הוותיקה מצליחה להוביל את אחד הטרנדים החמים בענף המלונאות ולהביא את צרכני היוקרה הישראלים אל דן קיסריה החדש, ואף להאיר באור חדש את כלל הרשת!    

רונן ניסנבאום, מנכ טלי קידר, סמנכ
רונן ניסנבאום, מנכ"ל רשת מלונות דן טלי קידר, סמנכ"לית שיווק ודיגיטל