התקשרו היום! 077-5719588 | yael@effie.org.il

צובעים את קופיקס בוורוד: קפה טוב מציל את הבוקר, בדיקה פשוטה מצילה חיים

משרד פרסום: באומן בר ריבנאי, חברה: קבוצת החברות אסתי לאודר ישראל , הורדת מצגת

האתגר:

אוקטובר הוא חודש המודעות לסרטן השד. בכל שנה, המדיה מוצפת בקמפיינים ליצירת מודעות ומעודדים בדיקה מוקדמת. ובתוך כל ה”רעש” הזה, הסיכוי לייצר מסר שבאמת יגרום לנשים לעצור ולהקשיב אינו גבוה. וזה מה שהופך את ההישג של אסתי לאודר בקמפיין “צובעים את קופיקס בוורוד” לכל כך מדהים.

הפעם, רצינו להמחיש לנשים מכל הארץ, ומכל מעמד סוציו-אקונומי, בדיוק כמה זמינה ופשוטה היא הבדיקה מצילת החיים לגילוי מוקדם של סרטן השד. לשם כך, לראשונה, חברת הקוסמטיקה היוקרתית אסתי לאודר הייתה חייבת לצאת מהדנ”א שלה ולשתף פעולה עם מותג שמשדר בדיוק את הדברים שהיא לא. וכך נולד שיתוף הפעולה עם רשת “קופיקס” – מותג אשר זמינות ונגישות חרוטים על דגלו.

 

הפתרון:

במהלך חודש אוקטובר, החלפנו את כוסות הקפה של קופיקס לכוסות וורודות, עליהן המסר “קפה טוב מציל את הבוקר, בדיקה פשוטה מצילה חיים”. וכך, הצלחנו לייצר באזז תקשורתי שעלה על כל הציפיות.

 

התוצאות:

עם 250 אלף כוסות קפה בצבע וורוד נמכרו בסניפי קופיקס וגרמו לרבע מיליון ישראלים לדבר, לשתף ולהציף את כוס הקפה הוורודה, מעל 800 אלף ₪ שווי חשיפה במדיה ועשרות אלפי שקלים שנתרמו לאגודה למלחמה בסרטן, הצלחנו לשבור את מסך השקיפות ולהחזיר לסדר היום הציבורי, התקשורתי והצרכני את החשיבות במלחמה בסרטן השד.

אורן רווח - מנהל קבוצת החברות אסתי לאודר בישראל מיכל רביד - מנהלת פרוייקט חודש המודעות הבינלאומי לסרטן השד ורד בראון - מנהלת יחסי ציבור אסתי לאודר
אורן רווח - מנהל קבוצת החברות אסתי לאודר בישראל מיכל רביד - מנהלת פרוייקט חודש המודעות הבינלאומי לסרטן השד ורד בראון - מנהלת יחסי ציבור אסתי לאודר