התקשרו היום! 077-5719588 | yael@effie.org.il

פנטן – לוקחים אחריות על השיער, גם על של אלה שאין להן ותורמים פאת שיער עבור כל חולת סרטן בישראל

משרד פרסום: אדלר חומסקי & ורשבסקי GREY, חברה: P&G, הורדת מצגת

נקודת המוצא
בישראל חיים למעלה מ-100,000 חולות סרטן,. במהלך המאבק הקשה של חולות הסרטן,  חולות רבות מאבדות את שיערן בעקבות הטיפולים הכימותרפיים הקשים ובין לילה ל”מסומנות” במחלת הסרטן למרבה הצער, לחולות רבות אין פתרון בהישג יד, עקב מחירן הגבוה של פאות השיער הטבעיות שמחירן יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים לפאה.

 המהלך
כמותג שמאז ומעולם שם את הדגש על החשיבות של מראה שיער בריא, החלטנו לצאת ולפעול למען אותן חולות הסרטן ולצאת במהלך המקדם תרומת שיער בשיתוף עם אגודת  “זיכרון מנחם”. רתמנו מעל 500  מספרות בישראל שהשתתפו במהלך ואפשרו לתרום שיער.  לאחר מכן נתנו פנים למחלה בעזרת פרזנטורית בשם נועה, נערה בת 17 שהתמודדה עם מחלת הסרטן. כשבוע לפני מבצע ההתרמה העלנו שלט בו מופיעה נועה עם קרחת ולידה המסר: “בלי פאה אני מרגישה כמו שלט חוצות לסרטן” . נקודת השיא של המהלך הייתה שלושה ימי התרמה ארציים בהם מאות מספרות העניקו תספורת חינם למי שתתרום שיער. 

התוצאות
לאחר עבודה קשה ומאמץ מתמשך להסרת חסמים,  הפצת הבשורה והעלאת מודעות, התחלנו לראות את השיער נערם לנגד עינינו. מיליוני אנשים בישראל נחשפו ליוזמה שלנו ומעל עשרת אלפים תורמות ביקשו לסייע לחולות הסרטן ולתרום את שערן. ההצלחה הגדולה של המהלך אפשרה להעניק פאת שיער איכותית בחינם לכל חולת סרטן בישראל.

רוני שחם, סמנכל שיווק ומכירות פרוקטר אנד גמבל
רוני שחם, סמנכל שיווק ומכירות פרוקטר אנד גמבל