התקשרו היום! 077-5719588 | yael@effie.org.il

עשינו את ה max – אסטרטגיית המלקחיים שניצחה את הקרב על התשלום בנייד

משרד פרסום: McCann Tel Aviv, חברה: מקס פיננסים, הורדת מצגת

שוק התשלומים באשראי עובר שינוי עצום. במשך עשרות שנים, הקרב בין כרטיסי האשראי היה קודם כל להיכנס לארנק של הלקוחות, ומיד אחריו, להיות הכרטיס הראשון שיוצא ממנו כשהלקוח משלם (ברירת המחדל של התשלום). אבל הזירה – משתנה. הקרב של חברות האשראי עובר מהארנק לנייד. השינוי הזה מתנהל כבר כמה שנים, אבל 2020 הייתה הtipping point. שינויים טכנולוגיים, רגולטוריים ותחרותיים הפכו את התשלום לנייד ממשית ללקוח ובכך, המרוץ לנייד של הלקוח עבר מהילוך ראשון לחמישי.

היה לנו ברור, שהשינוי הזה הוא ההזדמנות שלנו להפוך למוביל בזירה החדשה. היה לנו גם ברור שכדי לעשות את זה, אנחנו צריכים להיות מדויקים ובעיקר עמוקים ורחבים יותר בגישה השיווקית שלנו. זה יפה שהרגולציה והטכנולוגיה מאפשרות תשלום בנייד, אבל בשביל לשנות התנהגות צרכנים מושרשת, כמו שימוש בכרטיס אשראי, צריך יותר מאשר קמפיין בטלוויזיה טוב ככל שיהיה.

הפיצוח היה באסטרטגיית מלקחיים: מלמעלה, תכנית שיווקית נרחבת המבוססת על 20 פלטפורמות שונות ולמעלה מ-50 תוצרי קריאייטיב לקהלים שונים במסעות הצרכניים. מלמטה ,ולא פחות חשוב, עבודת b2b עמוקה עם רשתות מובילות כדי לעזור להן לעשות את השינוי למסופים החדשים ולהניע את הלקוחות שלהם לתשלום בנייד.

הנתונים מראים-הצלחנו מעל ומעבר לציפיות . תוך חודשיים, 20% מכוווווללללל קהל היעד הפוטנציאלי נרשם לשירות. וברמה התדמיתית, המותג הרוויח ובגדול.

 

 

גלית הראל הכט נויה פרסול קפלינסקי
גלית הראל הכט נויה פרסול קפלינסקי