התקשרו היום! 077-5719588 | yael@effie.org.il

על "שברי מניות" כבר שמעתם? PEPPER INVEST מורידה את סף הכניסה לשוק ההון, מ-50K ₪ ל-50 ₪, ומשנה את חוקי המשחק!

משרד פרסום: McCann Tel Aviv, חברה: Pepper | קבוצת לאומי, הורדת מצגת

Pepper הבנק הדיגיטלי והצומח בישראל מחליט לקדם הלכה למעשה את היכולת הכלכלית של הלקוחות שלו דורY ו-Z. ב-PEPPER זיהנו זירה שצעירים רבים נמנעים ממנה השקעות בשוק ההון, וביקשנו לחשוף את הקהל שלנו לאמת שלא מספרים בדרך כלל: הדרך היחידה כמעט לגרום לכסף “לעבוד בשבילם” היא להשקיע אותו.
בזמן שהתחרות מתעסקת בקהל המשקיעים הקיימים ונלחמת עליו, זיהינו את הפוטנציאל בצד השני של הסקאלה: ה-non-investors: אלו שאף פעם לא נכנסו לשוק, למה? עבורם pepper invest הוא מוצר מושלם בשביל להתחיל. האתגר: איך מייצרים מוצר שבאמת מצליח לגרום לאנשים לפתוח תיק השקעות, משהו שהם מעולם לא עשו.
כך נולדה PEPPER INVEST: אפליקציית השקעות שמורידה את סף הכניסה מ-₪50,000 ל-₪50 ומשנה לחלוטין את חוקי המשחק! הפתרון: “שברי מניות” של חברות ענק מוכרות. במקביל, הממשק חווייתי ונוח, ומאפשר לצבור ביטחון לאורך זמן: הסברים על כל מנייה, המלצות של האנליסטים שלנו ורכיב חברתי שמאפשר ללמוד מאחרים כך שנוצר מוצר שמצליח לשבור לראשונה את חסמי הכניסה העיקריים לשוק ההון.
מיום השקתו בספטמבר 2019 ועד היום Pepper Invest הצליח לשנות את פני ענף ההשקעות. עם אחוז חדירה של 23% ושווי תיק ממוצע בסך 13 אלף₪ הוכחנו שאפשר להתגבר על כל המכשולים ולעשות מהפכה במפת ההשקעות הישראלית וזאת בתקציב מזערי של חצי מיליון₪ ובסה”כ 4 סרטונים בפייסבוק.

מיטל שירן הראל- סמנכ אורי נתן- מנכ בן רובינו- סמנכ
מיטל שירן הראל- סמנכ"לית שיווק לאומי אורי נתן- מנכ"ל PEPPER בן רובינו- סמנכ"ל השיווק פפר