התקשרו היום! 077-5719588 | yael@effie.org.il

נוטרילון – צומח בקלילות

משרד פרסום: McCann Tel Aviv, חברה: נוטרילון, הורדת מצגת

תמ”ל – תחליף מזון לתינוקות. אין קטגוריה עם יותר חששות, לבטים ונקיפות מצפון מקטגוריית התמ”ל בישראל ועל כן אין קטגוריה שכל כך קל בה לצרכנים לבחור את המותג הוותיק, המוכר והידוע וכל כך קשה לשכנע אותם לנסות משהו אחר. זה היה האתגר של נוטרילון, מיומו הראשון בשוק.

נוטרילון מביא עמו סיבה טובה שכזו שמצדיקה את אימוצו: הוא קל וטוב לעיכול התינוק. הבעיה שלנו הייתה, שאסור להגיד את זה. הרגולטור בישראל לא מאשר לציין אף סופרלטיביים תקשורתיים. אולם לנוטרילון יש יתרון אחר, מרקם קליל שמזכיר חלב אם. מחקרים ושיחות עם אימהות, לימדו אותנו שמבחינתן המרקם הקליל הוא אינדיקציה כך שלתינוק יהיה קל יותר לעכל את התמ”ל. הבנו שיש לנו ביד USP ייחודי, ומכאן הדרך לפיצוח המיצוב של נוטרילון הייתה סלולה: התמ”ל עם המרקם הקליל.

את המיצוב הזה הבאנו לקהל האימהות בקמפיין שובר קונבנציות ופורץ דרך בקטגוריה. הצגנו את ההורות, כפי שהיא באמת, עם הקשיים שלה. מירב פלדמן, קומיקאית מקסימה ואמא טרייה, הציגה בצורה מחויכת את הקשיים שבהורות לתינוק.

וזה עבד ובגדול. ציבור האימהות העריך את האותנטיות והגישה הישירה. הקמפיין שבר שיאי אהדה. מסר המרקם הקליל עבר בצורה גורפת והאימהות הבינו ממנו שמדובר בתמ”ל שהוא “טוב לעיכול”, התפישות כלפי נוטרילון נסקו ואיתן ההעדפה למותג והכל תורגם לצמיחה דרמטית במכירות ובנתח השוק.

שירה ליפשיץ קליין - מנהלת יחידת מוצרי צריכה ומותג חברה, טבע ישראל הגר טוביס - מנהלת שיווק, טבע ישראל
שירה ליפשיץ קליין - מנהלת יחידת מוצרי צריכה ומותג חברה, טבע ישראל הגר טוביס - מנהלת שיווק, טבע ישראל