התקשרו היום! 077-5719588 | yael@effie.org.il

ממותג דגני בוקר נשי למותג Wellness חוצה קטגוריות ששווה 700 מיליון ש"ח ב-5 שנים: אסם הופכת את Fitness למותג הצומח ביותר בישראל!

משרד פרסום: McCann Tel Aviv, חברה: קבוצת McCann, הורדת מצגת

הסיפור של Fitness הוא בעצם סיפור על אסם. אסם היא אחת מיצרניות המזון הוותיקות והחזקות ביותר בישראל. חברה שמזוהה בעיקר עם מוצרי מיינסטרים חזקים, נגישים שזמינים בכל בית ישראלי.

אסם שהתבססה היטב בקטגוריות שונות חיפשה אחר אפיקי צמיחה חדשים. בחברה זיהו את הפוטנציאל האדיר שבמגמת ה-Wellness, מגמה שצוברת תאוצה משנה לשנה ברחבי העולם ומאפשרת יצירת צמיחה באמצעות מוצרים שמציעים הצעות ערך מותאמות.

דיונים אסטרטגיים ממושכים הובילו לצעד אמיץ מצד אסם, למתוח את מותג הדגניםFitness  ולהפוך אותו למנוע הצמיחה של המגמה שיאפשר את המתיחה של המותג למגוון רחב של קטגוריות. בזכות ערכים מוצריים ומותגיים ברורים, וזיהוי מדויק (וראשון) של הצרכים הצרכניים, אסם מצליחים לבנות מותג Wellness חזק ומשמעותי שמתפתח לאורך השנים וכובש עוד ועוד קטגוריות.

כך הופך Fitness במרוצת השנים ממותג המיועד לקהל נשי, למותג Wellness רחב חוצה קטגוריות ומגדרים.

המתיחה של Fitness  השתלמה לאסם ובענק, כאשר הוא הפך למותג ה-FMCG הצומח ביותר (!) בישראל בשנת 2021 עם מכר של כמעט 700 מיליון ₪ ב-5 השנים האחרונות. ולסיפור הצלחה עולמי וייחודי של Nestle; אין בכל העולם מדינה בה Fitness הצליח להימתח כמו בישראל – הצלחה מסחררת בקנה מידה בינלאומי. 

גלית מילוא - מנכ ליאור עזרי -מנהל פעילות מאפה נחום זימן - מנכ
גלית מילוא - מנכ"לית חטיבת דגני בוקר נסטלה ליאור עזרי -מנהל פעילות מאפה נחום זימן - מנכ"ל חטיבת חטיפים ומאפה