התקשרו היום! 077-5719588 | yael@effie.org.il

מחולל השינוי – איך באמצעות מחולל הגוונים של לנקום שינינו את מסע הצרכנית בקטגוריית המייקאפ

משרד פרסום: McCann Tel Aviv, חברה: לוריאל ישראל, הורדת מצגת

מותג האיפור והטיפוח LANCÔME מקבוצת L’ORÉAL הוא מותג אייקוני ומוביל בקטגוריות הביוטי בהן הוא פועל ומהווה סמל לאיכות וטיפוח יוקרתיים. אבל, בסגמנט המייק-אפ בישראל, הוא ניצב מול אתגר לא פשוט.
היה לנו ביד מייק-אפ מנצח -ULTRA WEAR TEINT IDOLE אבל המסע הצרכני של הלקוחות בקטגוריה לא פוצח.
קטגוריית המייק-אפ מתאפיינת בנאמנות גבוהה של הלקוחות למותג המייק-אפ שלהן, המתחרה המוביל מחזיק למעלה משליש מהקטגוריה).

המפתח להזזת צרכניות הוא באמצעות התנסות שלהן במוצר ובגוון והתאמה שלו לעור הפנים הספציפי של כל לקוחה. ההתנסות הזאת התרחשה עד היום בנקודת המכירה, בליווי יועצת יופי.
אבל המסע הצרכני משתנה בשנים האחרונות ועובר לאונליין (ובזמן הקורונה, המעבר הזה קיבל משמעות גדולה עוד יותר). באונליין, קשה לייצר התנסות. בלי התנסות, צרכנית לא תחליף את המייק-אפ שהיא מכירה ואוהבת.
הפתרון היה לייצר הפרעה (disruption) בתהליך הקניה. להעביר את ההתנסות מנקודת המכירה לזירה הדיגיטלית.
לשם כך, פיתחנו כליBEAUTY-TECH חכם שמאפשר לצרכנית לבחור את גוון המייק-אפ אונליין בצורה מדויקת ופרסונלית, ומניע אותה לרכישה בלי לעבור בנקודת המכירה עצמה. וזה עבד!
הצרכניות הישראליות התנסו במחשבון הגוונים, מצאו את ההתאמה המושלמת ורכשו לעצמן מייק-אפ חדש ULTRA WEAR TEINT IDOLE. הגדלנו את נתח השוק והוכחנו שעם הבנה עמוקה של הצרכנית, וחשיבה דיגיטלית יצירתית – גם בסגמנט מאתגר אפשר לפרוץ גבולות!

ירדן אופיר, מנהלת דיגיטל חטיבת היוקרה לוריאל ישראל לילה אלפר, מנהלת שיווק מותג לנקום אנדריי אברמסון שדה מנהל תחום איפור לנקום
ירדן אופיר, מנהלת דיגיטל חטיבת היוקרה לוריאל ישראל לילה אלפר, מנהלת שיווק מותג לנקום אנדריי אברמסון שדה מנהל תחום איפור לנקום