התקשרו היום! 077-5719588 | yael@effie.org.il

מחברת החלב של ישראל למעצמת חלבון חלופי: תנובה מציגה עולם חדש של צמיחה

משרד פרסום: McCann Tel Aviv, חברה: תנובה, הורדת מצגת

תנובה מזהה את מגמת ה-Plant Based עוד בשלבים המוקדמים שלה. היא רואה שתחליפי החלב הופכים אטרקטיביים יותר ויותר ברחבי העולם. היא רואה שיוזמות של בשר מתורבת ומזון מן הצומח הולכות וצוברות תאוצה. בהתאם, ועל אף שהפורטפוליו המוצרי שלה נשען לגמרי על מזון מהחי, תנובה מחליטה להיות המובילה של המגמה הזו בישראל, ולהפוך אותה למנוע צמיחה אסטרטגי.

היא משרטטת חזון הנשען על שתי רגליים: קודם נכבוש את תחליפי החלב, ואז נהפוך למעצמת חלבון חלופי.

הרגל המרכזית, הבסיס שעליו יתבסס החזון, היא להפוך למובילת שוק בקטגוריית תחליפי החלב בישראל ולהוות סמן ימני לקטגוריה. לשם כך, משיקה תנובה את Alternative – מותג שמוציא את קטגוריית התחליפים ממחוזות ‘הנישה’, ומחדיר אותה ללב המיינסטרים. Alternative הוא מותג לייף סטייל. מותג שמבין שהבחירה במזון מן הצומח לא נובעת בהכרח מסולם מוסרי, אלא מבחירה בסגנון חיים מסוים, המכיל מוצרים מן החי ומהצומח גם יחד.

הרמה הראשונה של החזון של תנובה התגשם. Alternative הוא המוביל וקטר הצמיחה בקטגוריית התחליפים. אבל להצלחה של Alternative יש השלכות הרבה יותר משמעותיות – להלן הרגל השנייה של החזון. הוא ממצב את תנובה כסיפור הצלחה עולמי ומוביל לשיתופי פעולה אסטרטגיים עם חברות פודטק ותאגידי מזון גלובליים, ולהסכמי מכירת ידע. החזון של תנובה הפך למהפכה של ממש, מהפכה שסוללת עבורה את הדרך לעידן חדש של צמיחה.

ענת גרוס שון, מנכ יעל אטיאס, מנהלת יחידה עסקית תזונה יומיומית ותחליפים מיכל בצר, מנהלת אגף השיווק בחטיבת החלב
ענת גרוס שון, מנכ"לית חטיבת החלב, תנובה יעל אטיאס, מנהלת יחידה עסקית תזונה יומיומית ותחליפים מיכל בצר, מנהלת אגף השיווק בחטיבת החלב