התקשרו היום! 077-5719588 | yael@effie.org.il

כוכב הצפון: מהלך התוכן של כביש 6 צפון פורץ את הדרך לשיאים עסקיים חדשים

משרד פרסום: McCann Tel Aviv, חברה: כביש 6 חוצה צפון, הורדת מצגת

כביש 6 חוצה צפון נועד להקל על הנוסעים צפונה. זהו כביש מהיר ונוח שמתחבר ישירות לכביש 6 ועוקף את פקקי הצפון. יש לו רק בעיה אחת – חוסר מודעות בציבור לכך שמדובר במקטע נפרד מכביש 6 המרכזי המצריך מינוי ותשלום נפרד. התוצאה – נוסעים מתבלבלים, לא מצטרפים למינוי לכביש, ואם במקרה לא קיבלו חשבונית בדואר, הם גם עשויים לצבור חובות, כאבי ראש, ולפגוש בהוצאה לפועל.

לכן, יצאו ב- 6 חוצה צפון במהלך תקשורתי בעל מטרה כפולה: ראשית, ליידע שיש כביש 6 חוצה צפון, שאינו כביש 6 ושצריך לשלם לו בנפרד; ובמקביל, הנעה לפעולה להצטרפות למינוי או תשלום חשבוניות דרך האתר. בשל מורכבות המסר, צריך היה למצוא את הדרך הנכונה ביותר לפנות אל הנוסעים הרלוונטיים. הפיצוח הגיע בכמה רמות:

זיהינו שהקהל הרלוונטי ביותר הם הנוסעים הספורדיים בכביש, אלה שכמה פעמים בשנה נוסעים צפונה. זיהינו שהטיימינג הנכון לפנות אליהם זה כשהם מתכננים טיול לצפון בחופשת הקיץ, ושהדרך הנכונה לפנות אליהם במסר מורכב שכזה היא באמצעות תוכן.

בשיתוף פעולה עם קשת, פנינו לאותם קהלים כשחיפשו ללמוד על הצפון ולהתכונן לנסיעה וחיברנו את כביש 6 חוצה צפון לחוויית הטיול. וההצלחה – מסחררת.

תוך חודשיים בלבד, הקמפיין זכה למאות אלפי חשיפות, והביא להרשמה של עשרות אלפי רכבים למינויים חדשים (פי 1.5 מלפני הקמפיין!), ולתשלום של עשרות אלפי חשבוניות.

 

הראל חנין, מנכ רעות דרורי, סמנכ
הראל חנין, מנכ"ל חברת ההפעלה של כביש 6 חוצה צפון רעות דרורי, סמנכ"ל שיווק שפיר זכיינות