התקשרו היום! 077-5719588 | yael@effie.org.il

המהפכה של ילנה מלישבה

משרד פרסום: Zarmon group, חברה: ילנה מלישבה, הורדת מצגת

מעל 50% מהישראלים סובלים מעודף משקל, לעודף משקל השלכות בריאותיות ידועות והשלכות רגשיות שאין צורך לפרוט אותן. לא במקרה, מרבית הנשים הבוגרות בישראל, ויותר ויותר גברים היו בתוכנית דיאטה בשלב כזה או אחר בחייהם. זה תמיד מתחיל בתוכנית אטרקטיבית ותקוות גדולות ומסתיים במפח נפש. ועדיין מקווים, מאמינים ומנסים. השוק מוערך בכ 150 מ’ ש”ח.
הסיבה לקושי היא שמרבית תוכניות הדיאטה דורשות מאיתנו לשנות סגנון חיים ו/ או לשנות את תרבות האכילה. כמעט תמיד אחרי ההתלהבות הראשונה מגיעה השחיקה ‘באדיבות אורח החיים המודרני’ וחוסר סיוק מחווית האכילה. זו הסיבה ש- 95% מתוכניות הדיאטה נכשלות (מקור: YNET).
איך עוזרים לישראלים שאוהבים לאכול, מתקשים להתמסר לתפריטים מיוחדים, ומעט נרתעים מאוכל קפוא ודימוי “רוסי” של האוכל? “כשמנות שף מוכנות פוגשות מותג דיאטה”. הבטחה מדהימה, עם זאת הקהל שלנו שבע אכזבות וספקן ואין סיכוי להגיע אליו עם עוד הבטחה גדולה. הבנו שרק מישהי/ו כמוהם יהיה אמין בעיניהם. מכאן נולד הרעיון לטסטמוניאלס של מאוכזבים מנוסים.
רק מישהו כמוהם יוכל להבהיר שאין שום התפשרות על חוויית האכילה, אלא הקלה מועילה בשיגרת החיים המאפשרת הרזיה נעימה, בלי מלחמה.
למעשה, עם הארוחות של ילנה מלישבה לא צריך לדאוג לכולם חוץ מלאכול רק את האוכל שלה.
מכירות המותג גדלות ב-500%
כמות הלקוחות שנגעו במותג גדל ב-300%

אבי ברוך-אל סמנכ
אבי ברוך-אל סמנכ"ל שיווק ומכירות