התקשרו היום! 077-5719588 | yael@effie.org.il

הגזמנו לגמרי! כשמפנקים את הלקוחות בהגזמה, גם התוצאות מוגזמות

משרד פרסום: McCann Tel Aviv, חברה: דומינו'ס פיצה, הורדת מצגת

הרקע:

דומינו’ס פיצה הוא מותג בינלאומי מוביל, בעל סטנדרט גבוה ונוקשה של איכות ושירות, ובהתאם לכך נגבית הפרמיה . עיקר התחרות בקטגוריה מתקיים מול מאות פיצריות שכונתיות המציעות לצרכנים מוצר במחיר זול משמעותית מדומינו’ס פיצה לצד האפשרות לרכישת משולשים בודדים.

האתגר:

להמשיך להוביל את השוק מול תחרות מתגברת (בזירת המחיר) באמצעות חדשנות מוצרית פורצת דרך, שמצליחה להסעיר את צרכני הפיצה. תוך חיזוק תפיסת האיכות של דומינו’ס, חיזוק תפיסת התמורה למחיר וביסוס ההעדפה לרשת הפיצות.

הפיצוח:

אנחנו כישראלים אוהבים לקבל יותר, מבלי לשלם יותר. אנחנו חייבים להרגיש בכל קניה שעשינו עסקה טובה כי יותר משאנחנו רגישים למחיר, אנחנו רוצים להרגיש ש”לא יצאנו פראיירים”.

אז כדי שלקוחות הרשת ירגישו שהם קיבלו הרבה יותר בעבור אותו המחיר, הגדלנו את ה-Value במשוואת ה-VFM והשקנו סדרת פיצות מוגזמות במיוחד – פיצות מפנקות עם התוספות האהובות ביותר, בכמות שהייתם מעמיסים לעצמכם בבופה הכל כלול של התוספות.

התוצאות:

על אף היעדים הגבוהים שהוצבו מלכתחילה למהלך וחרף העובדה שמדובר בתקציב השקה נמוך ביחס למקובל בישראל- מהלך הסדרה המוגזמת חצה משמעותית את היעדים שהוצבו.
המהלך הביא לגידול דו ספרתי בלקוחות החדשים ומכירות הרשת, לצמיחה של עשרות אחוזים בתפיסת האיכות וה-VFM וכן לשיפור תדמיתי וחיזוק בהעדפת הרשת

יוסי אלבז - מנכ עידו פרידמן - סמנכ
יוסי אלבז - מנכ"ל עידו פרידמן - סמנכ"ל שיווק