התקשרו היום! 077-5719588 | yael@effie.org.il

דור חדש של בנות, דור חדש של תחבושות: המיצוב מחדש של קוטקס מביא אותו לשיא בנתח השוק

משרד פרסום: McCann Tel Aviv, חברה: קימברלי קלארק ישראל, הורדת מצגת

“מהלך אג’נדה”, “להתחבר לשיחה”, “לעורר השראה” כל אלה מונחים שגורים בחדרי הישיבות ושאיפה נכספת של כל איש שיווק. אבל מדובר בשדה מוקשים! ככל שהשיחה רלוונטית, היא לרוב תהיה צפופה ומאתגרת יותר: והתפיסה הרווחת היא, שבמקרה הטוב האג’נדה תבוא על חשבון המוצר והזזת המחוג העסקית ובמקרה הפחות טוב, עלולה לסכן את המותג ולעצבן את הצרכנים.

קוטקס, מספר 2 היסטורי בקטגוריה עם שיעורי נאמנות אבסולוטיים שסבל מנחיתות עסקית ותפיסתית, החליט ב-2020 לערער על הקונספציות האלה, כשהוא צועד בנחישות לעין הסערה שיחת ההעצמה הנשית.
תהליך אסטרטגי מעמיק הציף אמת עגומה: הרגע בו ילדות הופכות לנערות הוא גם רגע בו הן מאבדות בטחון.כך נולד “דור חדש של בנות, דור חדש של תחבושות” מיצוב מחדש ששואב כוחו מ-2 מקורות:
ראשית, שיפור פורטפוליו משמעותי ישירות מתוך נקודות הכאב, חוסר הביטחון המוצרי ותובנות מחזור אמיתיות; שנית, מהלך אג’נדה מעורר השראה, שמעצים הצלחה נשית צעירה תחת המסר “את תהיי גדולה”; ולצד אלו, ה”קלוז פרינדז” של קוטקס קהילת אינסטגרם חדשנית מסוגה ופורצת דרך, שמתרגמת הלכה למעשה את השיחה התקשורתית והופכת אותה לדיאלוג עם הצרכניות.
התוצאות מוכיחות מעבר לכל ספק שאג’נדה ומוצר לא רק הולכים יד ביד אלא מביאים לנצחון! עם שבירת תקרת הזכוכית העסקית, ביסוס חסר תקדים של עליונות מוצרית ומהפך תפיסתי ותדמיתי פנומלי

לילך כהן שולומון, סמנכל שיווק קימברלי קלארק ישראל חגית מנדס, מנהלת שיווק Adult & Fem קימברלי קלארק ישראל
לילך כהן שולומון, סמנכל שיווק קימברלי קלארק ישראל חגית מנדס, מנהלת שיווק Adult & Fem קימברלי קלארק ישראל