התקשרו היום! 077-5719588 | yael@effie.org.il

דווקא עכשיו Shopping IL- איך בתקופה הכי קשה שהמשק ידע הצלחנו לסייע לעסקים ולהגדיל מכירות ב200%-?

משרד פרסום: McCann Tel Aviv, חברה: Google IL, הורדת מצגת

 מידי נובמבר נחגג Shopping IL, חגיגת קניות מקומית ביוזמת גוגל שנותנת במה לעסקים קטנים. אבל שנת 2020 עם המשבר הכלכלי הנלווה להתפרצותה של מגפת הקורונה היא לא שנה לחגיגות ובטח לא של קניות. הבעיה איתה מתמודדים העסקים הישראלים היא שרובן המוחלט של הקניות ברשת מתבצעות באתרים בינלאומיים. נוצר מצב בו בעלי העסקים הישראלים בחשש ממשי לפספס את חג הקניות ואיתו את ההכנסות.

התובנה: דווקא עתות משבר הן שעתו היפה ביותר של הישראלי, אלו הזמנים בהם הסולדיריות מתגברת. הבנו שאם רק נדגיש את הפן הזה, נוכל להפוך את המשוואה ולגרום לאנשים להבין שקנייה מעסק ישראלי בתקופה כזו איננה מוצא אחרון אלא להיפך- זו הבחירה הראויה.

חמושים בתובנה זו יצאנו בקמפיין רב ערוצי תחת הכותרת  “מחפשים לקנות בישראל”. הקמפיין עלה במספר פלטפורמות במקביל (יוטיוב, פריים טיים, וקודם במערכת GDN) כלל הפקת סרטון אנימציה, מיתוג מחוכם המשלב בין המוטיבים האסתטיים של גוגל לבין צבעי דגל ישראל, ושיתוף פעולה עם משפיענים.

כמהלך משלים הוקמה האקדמיה של שופינג איי אל.  מיזם לימודי המסייע לעסקים קטנים לשפר את הנוכחות הדיגיטלית שלהם ואת יכולת המכירה שלהם אונליין.

התוצאה: עלייה של 200% במכר הכללי, והגדלה של 50% של סל הקנייה הממוצע,Shopping IL  2020 שובר כל שיא ומדגים כיצד ערבות הדדית ושותפות גורל יכולים להפוך כל משבר להזדמנות.

 

 

product marketing manager רוני ספיר product marketing manager נטע קמחי product marketing manager אייל קפלן
product marketing manager רוני ספיר product marketing manager נטע קמחי product marketing manager אייל קפלן